BalKarnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Tak też było u nas. W dniach 25-27.01 2023r.

w naszych przedszkolach oraz żłobku w Połańcu odbył się ,,Bal karnawałowy”. Dla  dzieci to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni, dostarczający wielu przeżyć i radości.

 Od rana aż do popołudnia muzyka porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i innych przebojów. Na balowych, kolorowych salach można było spotkać między innymi wróżki, księżniczki, piratów, strażaków, policjantów… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Dzieci, świetnie bawiły się również uczestnicząc w licznych  konkursach zręcznościowych, ruchowych, plastycznych oraz tanecznych, a także miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych. W trakcie karnawałowych szaleństw nie mogło zabraknąć tradycyjnych, karnawałowych oponek przygotowanych przez pracowników kuchni..

Bal umożliwił dzieciom  spędzenie czasu w miłej i bajkowej  atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

B. Stachura

GRUPA RYBKIGRUPA zABKIGRUPA SMERFY

Copyright © 2023 Żłobek w Połańcu  Rights Reserved.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information